Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
- Részletek
- Sporthírek - 2014
- 2014. december 23. kedd, 09:00
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:.
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:.
A Chelsea 2-0-ra győzött a Stoke City ellen az angol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén, helyreállítva ezzel hárompontos előnyét a Premier Legue tabellájának élén.
A kupagyőztes Napoli büntetőkkel legyőzte a bajnok Juventust a labdarúgó olasz Szuperkupáért kiírt, Dohában rendezett hétfői összecsapáson.
Sergio Marchionne, a Forma-1-es Ferrari istálló elnöke sajtóértesülések szerint elismerte, hogy késésben vannak a következő szezonra tervezett versenyautó építésével.
A szlovén válogatott Kevin Kampllal erősít a német labdarúgó Bundesliga utolsó előtti helyén álló Borussia Dortmund.
Sokkal jobban van Muhammad Ali, az amerikai bokszlegenda, akit szombaton tüdőgyulladással vittek kórházba Louisville-ben.
Az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő klubok közül elsőként az Arsenal Twitter-oldala érte el az ötmillió követőt.
Hatvanhét éves korában elhunyt Fritz Sdunek német ökölvívóedző, aki többek között Erdei Zsolt, Kovács István és Balzsay Károly felkészülését is irányította.
Két fontos év eleji mérkőzésen sem állhat csapata rendelkezésére Marcelo, a Real Madrid brazil balhátvédje, mivel megsérült és várhatóan három hétig nem játszhat.
Az olimpiai bajnok alpesi síelő Maria Höfl-Riesch, a diszkoszvető Robert Harting és a Brazíliában világbajnoki címet szerzett labdarúgó-válogatott nyerte az Év sportolója szavazást Németországban.
Fittnek érzi magát és akár negyvenéves koráig is játszana Tim Cahill, minden idők legeredményesebb ausztrál labdarúgója.
Kategorikusan kizárja, hogy lemondjon posztjáról Jürgen Klopp, a német labdarúgó-bajnokságot katasztrofálisan kezdő Borussia Dortmund vezetőedzője.
A cselgáncsozó Karakas Hedvig és Joó Abigél Európa Kupa-győztes lett német klubjával, a JSV Speyerrel.
A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:.
A címvédő Atlético Madrid a félidőben még hátrányban volt, végül azonban 4-1-re nyert az Athletic Bilbao otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Az Internazionale hazai környezetben kétgólos hátrányból egyenlítve játszott döntetlent a Lazio ellen az olasz labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
Zahorán János nyerte az Amszterdam közelében, Driehuisban rendezett 24 órás futóversenyt.
A Málaga hátrányból fordítva 2-1-re nyert az Elche otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának vasárnapi játéknapján.
A Freiburg hazai pályán kétgólos vezetés után csak 2-2-es döntetlent játszott a 93. percben egyenlítő Hannoverrel a német labdarúgó-bajnokság idei utolsó, 17. fordulójának vasárnapi játéknapján, így sereghajtóként telel a Bundesligában.
A Liverpool szlovák védőjének, Martin Skrtelnek a 97. percben szerzett góljával egyenlített, és játszott 2-2-es döntetlent a vendég Arsenallal az angol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának második vasárnapi mérkőzésén.
A Granada hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Getafe együttesével a spanyol labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának vasárnapi játéknapján, ezzel folytatódott szeptember 20. óta tartó, 12 meccses nyeretlenségi sorozata.
A Szalai Ádámot nélkülöző Hoffenheim rendkívül sima, 5-0-ás győzelmet aratott a Hertha BSC vendégeként a német labdarúgó-bajnokság idei utolsó, 17. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Sikerült bejutnia a profik közé Rózsa Csillának, aki így 2015-ben a Női Profi Golf Szövetség (WPGA) közel 23 versenyén játszhat majd, és gyűjthet ranglistapontokat, amelyekkel kijuthat a 2016-os riói olimpiára.
A Fiorentina hazai környezetben 1-1-es döntetlent játszott az Empolival az olasz labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának vasárnapi játéknapján. A firenzeiek ezzel öt, a vendégek pedig már hat mérkőzés óta veretlenek.
A negyedik helyen végzett az első számú magyar válogatott az U16-os ifjúsági sakkolimpián, amelynek Győr adott otthont.